Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O firmie

wentylacja w zakładach pracy wrocławNasza firma zajmuje się kompleksową realizacją instalacji klimatyzacji, projektowaniem instalacji sanitarnych oraz nadzorem nad prowadzoną inwestycją. Reprezentujemy renomowane marki z branży klimatyzacyjnej i chłodniczej.

Posiadamy kwalifikacje w zakresie projektowania i nadzoru instalacji sanitarnych w tym głównie klimatyzacji, wentylacji, ale również w zakresie prac towarzyszących - instalacji elektrycznych, automatyki oraz konstrukcji budowlanych. Specjalizujemy się w wykonywaniu prac instalacyjnych w obiektach znajdujących się pod opieką konserwatora zabytków.

Nasza firma działa na rynku od 16 lat i posiadamy szeroką listę referencji na rynku.

Wykonujemy nowoczesne instalacje, wykorzystujące technologię pompy ciepła, kolektory słoneczne oraz inne źródła odnawialne.

Firma KLIMA PROJEKT s.c. realizuje kompleksowe realizacje określane jako "zaprojektuj i wybuduj", dostawę z montażem urządzeń dla klientów indywidualnych, prace projektowe, nadzór inwestycji w trakcie realizacji oraz ekspertyzy instalacji. Wykonujemy projekty budowlane, wykonawcze oraz przetargowe dla budynków istniejących oraz nowo-budowanych.

Prowadząc kompleksowy nadzór inwestorski, działamy na budowie w imieniu Inwestora, pragnąc chronić jego interesy oraz zadbać o jakość i terminowość wykonywanych robót.

Partnerzy